"Подаруй свято!"


  Разом із пробудженням природи від зимового сну в Україні починається весняний цикл народних свят. На цей період припадає одне з найбільших після Різдва християнських свят – Великдень. Це світле й радісне свято Воскресіння Сина Божого – Ісуса Христа, саме тому з девізом : "Подаруй свято!", наш рій "Азовські козаки ім. Степана Коваля" відвідали військових та подарували їм паски з писанками. Військові щиро подякувати, а натомість на це провели майстер-клас зі складанням та розбиранням автомата. Наші джурята дізналися не тільки практичну частину, а і теорітичну - дізнавшись історію АК.

25 квітня 2019р. привітання військових з Великоднем

 

"Все що робимо - робимо заради добра!"

   Під таким девізом команда Джура Урзуфской ЗОШ "Азовські козаки ім. Степана Коваля" розпочала збір коштів на придбання парти для учня 4-го класу Урзуфской школи Долгова Андрія.

Цього року команда "Азовські козаки ім. Степана Коваля", коли почула, що Андрій мріє про спеціальну парту, то одразу почали діяти і робити все, щоб придбати її. У зборі коштів взяла участь усі учні та не байдужі люди!!!

 5 лютого 2019 року відбулось урочисте вручення парти!

 

"Добро починається з тебе"

    З березня по квітень 2018 року проходила спільна соціальна справа Урзуфської громади, педагогічного , учнівського та батьківського колективу, спрямована на формування громадянської компетентності та виховання національно-патріотичних почуттів учнів.

Звіт про добру справу "Добро починається з тебе"